O Nas

SZKOŁA TAŃCA - luboń

Jedna z największych szkół tańca w Luboniu!

Nasza szkoła tańca powstała w 2001 r. Przez ponad 20 lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które w profesjonalny sposób pozwala nam przekazywać zdobytą wiedzę.

Obecnie siedziba szkoły tańca mieści się w Luboniu przy ul. 11 Listopada 101.

Specjalizujemy się w Tańcu Towarzyskim, ale w naszej ofercie znajdziesz również takie zajęcia taneczne jak: dance kids, latino solo, joga, zdrowy kręgosłup, taniec użytkowy dla dorosłych i wiele innych.  

Wszystkie zajęcia taneczne w szkole tańca w Luboniu prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów, która uczy z pasji i miłości do tańca.

Nasze studio tańca w Luboniu wyposażone jest w dwie profesjonalne sale taneczne z lustrami, sprzętem muzycznym oraz parkietem. Zależy nam aby tancerze i inni uczestnicy zajęć tanecznych mieli jak najlepsze warunki do rozwoju.

Jeżeli chcesz się o nas więcej dowiedzieć, kliknij zakładkę – instruktorzy.

0 +
Lat doświadczenia
0 %
Zaangażowania
0
Profesjonalne sale taneczne

Instruktorzy

Trener-WŁaściciel

Łukasz Garwacki

TANIEC OD ZAWSZE  BYŁ MOJĄ NAJWIĘKSZA PASJĄ!

 

Ukończyłem Ogólnokształcącą Szkołę Baletową w Poznaniu im. Olgi Sławskiej – Lipczyńskiej otrzymując dyplom tancerza zawodowego.

Przez 9 lat będąc uczniem Szkoły Baletowej kształciłem się
pod kątem różnych styli tańca m.in. taniec klasyczny, taniec współczesny, jazz.
Dodatkowo brałem udział w spektaklach na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu.

Posiadam najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach standardowych oraz najwyższą klasę krajową „A” w tańcach latyno-amerykańskich.

Tańczę już od ponad 20 lat i przez te wszystkie dotychczasowe lata zdobyłem bardzo duże doświadczenie, które pomaga mi kształcić przyszłych tancerzy.         W chwili obecnej cały czas jestem czynnym tancerzem i poszerzam swoje umiejętności oraz wiedzę u najlepszych trenerów w Polsce a także i na świecie. Razem z moją partnerką, startujemy na największych turniejach w Polsce ale również za granicą: m.in. UK CHAMPINSHIPS, BLACKPOOL DANCE FESTIVAL.

 

Osiągnięcia:

  • Mistrz Okręgu Wielkopolskiego
  • 6-krotny vice-mistrz Okręgu Wielkopolskiego 
  • finalista otwartych Mistrzostw Polski w  kategorii Amateur Ballroom RS.
  • oraz wiele innych…

W chwili obecnej dążę do stworzenia miejsca na mapie
Wielkopolski, które pozwoli naszym uczestnikom rozwijać pasję i miłość do tańca! 

305015450_1244198956419077_6622403218105320218_n

Trener

Karolina Garwacka

TANIEC TO JEJ CAŁE ŻYCIE I ZAWSZE STAWIAŁA GO NA PIERWSZYM MIEJSCU!

Trenuje Taniec Towarzyski od ponad 20 lat, czyli prawie przez całe swoje życie. 

Tancerka posiadająca najwyższą międzynarodową klasę „S” w tańcach Standardowych oraz klasę „A” w tańcach latyno-amerykańskich. Mistrzyni Okręgu Wielkopolskiego i finalistka Otwartych Mistrzostw Polski w kategorii RS. Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 4 lat stawiając swoje pierwsze kroki. W wieku 8 lat dołączyła do sportowego klubu tańca towarzyskiego i tak zaczęła się jej przepiękna taneczna przygoda, która trwa do dnia dzisiejszego. Razem ze swoim parnterem, bierze udział w Turniejach z cyklu Grand-Prix Polski, turniejach międzynarodowych oraz w największych turniejach na świecie jak: UK Championships, Blackpool Dance Festival. 

W kilkunastu lat trenuje sportowe pary i stara się wybierać dla swoich uczniów taką drogę, która jest najlepszą z możliwych.

Uczy z pasji i miłości a dla tańca zrobiłaby wszystko!

Osiągnięcia:

  • Mistrzyni Okręgu Wielkopolskiego
  • 6-krotna vice-mistrzyni Okręgu Wielkopolskiego 
  • finalistka otwartych Mistrzostw Polski w  kategorii Amateur Ballroom RS.
  • oraz wiele innych…

Jej motto życiowe to: „Nigdy nie mów nigdy”

Instruktor

Wiktoria Andrzejewska

To młoda i utalentowana tancerka, zdobywczyni licznych miejsc medalowych na ogólnopolskich turniejach Sportowego Tańca Towarzyskiego. W jej tańcu widać charyzmę i radość, którą czerpie z tej pięknej dyscypliny. Jako trenerka jest pełna energii i zapału do pracy z każdym ze swoich podopiecznych w celu wyciągnięcia z niego tego co najlepsze. Zawsze poświęca się w 100% wykonywanej pracy nie zapominając przy tym o pasji, bez której ciężko o sukces. 

 

Do zobaczenia na sali tanecznej!